Skup używanych podręczników przez Internet – formularz kontaktowy

Skup używanych podręczników przez Internet

Dzisiejsza sytuacja na świecie wraz z chęcią ułatwienia Państwu codziennych obowiązków skłoniła nas do rozpoczęcia swojej działalności za pośrednictwem sieci – właśnie tak powstał nasz skup używanych podręczników przez Internet który umożliwia Państwu sprzedaż posiadanych książek bez wychodzenia z domu.

Skup podręczników szkolnych

Prowadzimy skup podręczników szkolnych z użyciem łatwego i szybkiego formularza kontaktowego – dzięki niemu skompletowanie danych oraz wycena produktów odbędzie się w najkrótszym możliwym czasie. W ramach naszej pracy prowadzimy także sprzedaż podręczników szkolnych: nowych i używanych.

Przez 20 lat działalności na rynku zdobyliśmy grono zadowolonych Klientów, którzy systematycznie powracają do nas z książkami pochodzącymi zarówno z własnych zajęć lekcyjnych (np. z kursów językowych), jak i z lekcji swoich dzieci – podręczniki na każdym etapie kształcenia, aż do studia włącznie

Formularz umożliwiający skup podręczników online

Od odzyskania części pieniędzy jakie przeznaczyliście Państwo na rozwój swój lub najbliższych dzieli jedynie kilka kroków:

Krok 1: Wypełnienie formularza kontaktowy

Prosimy uzupełnić podstawowe dane kontaktowe – informacje o książkach, które chcą Państwo sprzedać mogą być dodane na dwa sposoby:

1) zdjęcia frontowej strony podręczników – można sfotografować okładki kilku książek na jednym zdjęciu lub każdą osobno;
2) w treści wiadomości prosimy wypisać w formie listy tytuły podręczników wraz z ich kodami ISBN (13 cyfrowy numer ISBN znajdziesz na tylniej okładce książki lub w środku na pierwszej kartce).

Krok 2: Przesłanie formularza i oczekiwanie na wycenę

Po otrzymaniu wiadomości przygotowujemy wycenę, którą wysyłamy na podany w formularzu adres email. Przy sprzedanych minimum 3 podręcznikach to my ponosimy koszty wysyłki.

Krok 3: Akceptacja wyceny i wybór formy wysyłki

Jeśli odpowiada Państwu przesłana przez nas wycena – prosimy o zaakceptowanie jej mailowo.

Prosimy również o podanie preferowanej formy wysyłki:

a) przyjazd i odbiór przesyłki przez kuriera InPost pod wskazany adres;
b) samodzielna wysyłka w paczkomacie InPost.

Krok 4: Numer konta bankowego

Płatności za skupowane podręczniki dokonujemy za pomocą bezpiecznych przelewów online. Jeśli nie posiadają Państwo konta w banku, prosimy o przekazanie numeru kogoś z najbliższych.

Krok 5: Druk listu przewozowego i pakowanie przesyłki

Na zakończenie wysyłamy mailem opłacony list przewozowy, który muszą Państwo wydrukować i nakleić na przesyłkę. Tak przygotowaną paczkę przekazują Państwo kurierowi lub wysyłają za pośrednictwem paczkomatu InPost.

Krok 6: Przelew

Po otrzymaniu przesyłki, sprawdzamy czy zawartość jest zgodna z deklarowaną wcześniej listą. Pieniądze przelewamy na Państwa konto niezwłocznie po pomyślnie zakończonej weryfikacji.

Jakie podręczniki szkolne przyjmujemy do skupu?

Skupujemy podręczniki do przedmiotów akademickich, zawodowych oraz ogólnych (np. chemii, języka polskiego, matematyki, fizyki, biologii), a także książki do nauki języków obcych np. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego.

Interesują nas podręczniki wykorzystywane do realizacji podstawy programowej w:

- szkole średniej (liceum):
a) po ukończeniu 3-letniego gimnazjum – klasy 2-4,
b) po 8 letniej szkole podstawowej – klasy 1-4,
- technikum zawodowym;
- zasadniczej szkole zawodowej;
- na studiach magisterskich, licencjackich i inżynierskich.

Skupujemy również podręczniki i repetytoria stosowane na rozmaitych kursach językowych.