Antykwariat podręczników online z każdego etapu nauczania
Jak działamy?

Oferujesz swoje podręczniki i wysyłasz formularz

Otrzymujesz propozycję wyceny do akceptacji

Kurier zabiera książki

Otrzymujesz przelew

Kilka słów o nas

Antykwariat podręczników online

Zajmujemy się skupem podręczników od 2001 roku W ramach naszych działań oferujemy Państwu możliwość odzyskania części nakładu finansowego, jaki ponieśliście w trakcie kupowania podręczników szkolnych dla swoich pociech.

Z racji na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o otwarciu antykwariatu podręczników online, za pośrednictwem którego prowadzimy zarówno skup, jak i sprzedaż używanych podręczników szkolnych.

Opracowaliśmy wygodny i praktyczny formularz, dzięki któremu mogą Państwo w łatwy i szybki sposób spieniężyć zebrane książki – proponujemy atrakcyjne wyceny, które są znacznie korzystniejsze od tych proponowanych Państwu w stacjonarnych punktach skupu, czy antykwariatach.

Decyzja o podjęciu współpracy z naszą firmą niesie za sobą same pozytywne skutki! Zyskujecie Państwo podwójnie, nie tylko oszczędzając czas na dojazd, ale także uzyskując większą kwotę za sprzedawane podręczniki – a to wszystko z poziomu telefonu, czy komputera!

Książki w antykwariacie podręczników online

Zajmujemy się skupem podręczników szkolnych na wszystkich poziomach kształcenia – zarówno szkół podstawowych, zawodowych, jak i wyższych:

  • szkoły średnie i branżowe po 8- klasowych szkołach podstawowych;
  • klasy 2,3 i 4 szkół średnich i zawodowych ponadgimnazjalnych;
  • studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie;
  • podręczniki i repetytoria do nauki języków obcych.

W naszym antykwariacie podręczników szkolnych online przyjmujemy nie tylko podręczniki, ale również tzw. ćwiczeniówki do przedmiotów: ogólnych, językowych i zawodowych. Jako jedni z niewielu skupujemy także katechizmy ze szkół podstawowych klas 1-8. Serdecznie zapraszamy!