Sprzedaż używanych podręczników online dla dzieci i dorosłych

Sprzedaż używanych podręczników online

Prowadzimy sprzedaż używanych podręczników online dedykowanych dla: dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych, chcących kupić m.in.: podręczniki, ćwiczeniówki , katechizmy i repetytoria w dobrej cenie.

Oferujemy Państwo książki w bardzo dobrym stanie z tzw. drugiej ręki doskonale nadające się do dalszego użytkowania – dzięki sprzedaży używanych podręczników nie tylko umożliwiamy naszym Klientom zakup niezbędnych akcesoriów do nauki w niższej cenie, ale także dbamy o środowisko dając drugie życie używanym pozycjom. Państwo również mają szansę pomyśleć o dobru planety i zdecydować się na uratowanie zalegających w komodach książek – prowadzimy albowiem skup używanych podręczników przez Internet, dzięki któremu Państwo również mogą dołączyć się do szlachetnej akcji działającej przeciwko marnotrawieniu drzew, jednocześnie zarabiając przy tym pieniądze.

Rodzaje sprzedawanych podręczników online

W naszym antykwariacie mogą Państwo kupić pozycje aktualne, znajdujące się w danym momencie w wykazie podręczników dopuszczonych do użytku szkolnego w placówkach:

  • podstawowych;
  • ponadpodstawowych;
  • średnich ogólnych i technicznych;
  • zawodowych;
  • uniwersyteckich.

Ponadto posiadamy w sprzedaży podręczniki do nauki języków obcych, katechizmy, kompendia wiedzy inżynierskiej, a także książki o zagadnieniach branżowych – zachęcamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia, czy w danym czasie posiadamy pożądaną pozycję. Jeśli nie, to informujemy Państwa że prowadzimy sprzedaż podręczników na zamówienie.