Jak sprzedać książki w czasie pandemii? Antykwariat online

Sprzedaż książek bez wychodzenia z domu jako idealne rozwiązanie na czas pandemii

Jeśli posiadasz w domu książki, które już przeczytałeś i tylko zalegają bezczynnie na półkach, lub podręczniki, których nigdy więcej nie wykorzystasz, zdecyduj się na ich sprzedaż. W ten sposób skutecznie odzyskasz część nakładów finansowych, które poświęciłeś na ich zakup. Aby to zrobić, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy skorzystać z możliwości, jakie daje internetowy skup książek.

Antykwariat online — wygodne rozwiązanie w czasie pandemii

W dobie pandemii wszyscy musieliśmy ograniczać kontakty społeczne. Wiele miejsc publicznych zupełnie nie działało. Każdy z nas w trosce o zdrowie własne i swoich bliskich starał się możliwie jak najrzadziej przebywać w dużych skupiskach ludzkich. Jednocześnie znacznie zwiększyła się nasza aktywność w sieci. Coraz chętniej kupujemy w Internecie, więc dlaczego by nie zacząć tutaj również sprzedawać?

Wiele osób posiada w domu znaczną kolekcję niepotrzebnych książek. Dotyczy to przede wszystkim podręczników. W chwili, na zakupy musieliśmy poświęcić znaczną część domowego budżetu, aby móc wyposażyć ucznia w komplet niezbędnych książek. Wiele z nich jest w doskonałym stanie, często wręcz idealnym. Jeśli nie możesz ich wykorzystać ponownie, np. dla młodszego dziecka, zdecyduj się na ich sprzedaż zanim przestaną być aktualne. Teraz jest to znacznie prostsze!

Jak sprzedawać podręczniki online?

Sprzedaż podręczników online jest prostsza, niż ci się to wydaje! Wystarczy, że skorzystasz z usług naszej firmy. W obecnej sytuacji epidemiologicznej postanowiliśmy przenieść naszą działalność do sieci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Bez konieczności wychodzenia z domu, szybko i wygodnie sprzedasz podręczniki przy pomocy swojego komputera lub telefonu.

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową, wypełnisz formularz kontaktowy, podając niezbędne informacje i dołączając zdjęcie strony frontowej książki, a my szybko przygotujemy dla Ciebie wycenę. Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną przez nas wycenę, a oferowane przez nas stawki są znacznie bardziej konkurencyjne niż w antykwariatach stacjonarnych, przejdziemy do dalszych etapów współpracy. Poprosimy Cię o wybór formy wysyłki i podanie numeru konta bankowego, na który przekażemy zapłatę za książki. Następnie będziesz musiał wydrukować list przewozowy i przygotować przesyłkę. Później pozostanie Ci tylko oczekiwać na przelew z zapłatą za sprzedane podręczniki.

Jeśli w czasie pandemii masz troszkę więcej czasu i chcesz pozbyć się niepotrzebnych książek, a przy okazji nieco zarobić, nie czekaj! Skorzystaj z możliwości sprzedaży podręczników szkolnych i akademickich online. Zapraszamy!